MV Aesthetics

Записаться на прием

REGENERA: омолодження та лікування випадіння волосся власними стволовими клітинами

Нова процедура в MV Aesthetics – омолодження та лікування випадіння волосся власними стволовими клітинами REGENERA.

Стволові клітини, отримавши від регулюючих систем організму сигнали про пошкодження, по кров’яному руслу прямують до пошкодженої частини організму. Вони здатні відновити майже все, перетворюючись на необхідні організму клітини.

Препарат Regenera Activa, що використовується в процедурі призначений спеціально для застосування в регенеративних процедурах з використанням аутогенних мікрографтів, що беруться у самого гостя.

Перед процедурою забирається невелика кількість клітин за допомоги панч-біопсії з області волосяної лінії шиї.

Система отримання стволових клітин дозволяє виділити мікрографт за декілька хвилин. За один забір отримується суспензія з клінично ефективною концентрацією стволових клітин (до 90 000), жирових клітин, фіброблістів, факторів росту, цитокинів, білків, вітамінів, мікроелементів, пептидів.

Далі отримана суспензія вводиться папульно, по принципу мезотерапії.

Ця процедура має найкращі показники ефективності, ніж будь який інший метод лікування алопеціі та омолодження. А все завдяки тому, що пацієнт одночасно є і донором, і реципієнтом.

Показання к застосуванню:
🏻 Андрогенна алопеція у чоловіків і жінок дифузного типу;
🏻 Випадіння волосся після стрессу, лечения, повреждения;
🏻 Рубцова алопеція.

Принцип дії терапії:

Волосяний фолікул містить декілька популяцій стволових клітин з невеликим проліферативним потенціалом. В процесі регенерації неглибоких ран межфолікулярный епідерміс регенерирує за рахунок пролифераціі кератиноцитів, які мігрують з волосяного фолікула у відповідь на пошкодження.

Через 21 день запускається процес регенерації, зупиняється випадіння волосся і починається регенерація нових фолікулів. Максимальний результат процедури досягається через 6 місяців.

REGENERA – це найсучасніша терапія, яка  на шаг попереду, усіх  класичних процедур.

MV Aesthetics – ти справжня!

Оставьте отзыв о клинике
MV Aesthetics