MV Aesthetics

Записаться на прием

 

MV Aesthetics

Естетична косметологія і медицина
нового покоління

«Welcome to the endless story of your beauty»

MV Aesthetics — ліцензована клініка естетичної медицини і косметології.

MV Aesthetics — ліцензована клініка естетичної медицини і косметології. Правильні косметичні засоби з натуральними компонентами в складі, ефективні курси апаратної косметології та здоровий спосіб життя допоможуть зберегти натуральну красу надовго. Чотири напрямки сервісів, сертифіковані лікарі косметологи і естетисти і більше 50 сучасних послуг для догляду за тілом і відновлення сил – MV Aesthetics робить красу нескінченною.

У нас немає «пацієнтів» – є гості, яким ми завжди раді. При першому візиті в клініку, ви пройдете опитування фахівцем і отримаєте персональну картку, яка несе особисту медичну інформацію і індивідуально підібрану програму візитів.

Краса – це нескінченність. Ми прагнемо відкрити її для вас.

MV Aesthetics logo

Наші послуги

Естетична Косметологія

Сяйво і свіжість шкіри не затьмарюють ні стреси, ні зміна сезонів, якщо правильно доглядати за своїм тілом та обличчям. Ваша шкіра потребує правильного догляду. Натуральні складові засобів здатні вбудовуватися в структуру клітин шкіри, тим самим продовжуючи її здоровий вигляд. Лікарі MV Aesthetics працюють з перевіреними косметичними брендами: Intraceuticals, Biologique Recherche, Holy Land, Universkin і багатьма іншими. Вам допоможуть підібрати косметику для догляду, і крім відомих брендів, ви зможете випробувати і навіть придбати для домашнього догляду новинки, яких ще не було в Україні.

Дізнатись детальніше

Апаратна косметологія

Апаратна косметологія - процедури омолодження, лікування і відновлення з використанням спеціального обладнання. Основна особливість - висока ефективність, в рази перевищує використання навіть найякісніших косметичних засобів. Креми, сироватки і маски взаємодіють тільки з поверхнею шкіри, а методи апаратної косметології спрямовані на глибокі шари шкіри і підшкірної клітковини. Апарат Icoone Laser забезпечує механічне дію за рахунок двох незалежними моторизованих роликів. Апарат Vip Line - єдиний на сьогоднішній день, який крім лінійних скорочень м'язів забезпечує їх торсіонне скручування.

Дізнатись детальніше

Лазерна Косметологія

Лазерна косметологія - метод епіляції, омолодження і відновлення шкіри з використанням певного обладнання - MEDIOSTAR NEXT PRO - апарат, головними перевагами якого є безболісність, швидка реабілітація, ефективність. За допомогою нього лікар косметолог може впливати виключно на потрібну ділянку шкіри, при цьому не ушкоджуючи сусідні тканини. Отже, у таких процедур низька травматичність, швидке і безболісне відновлення. Процедури лазерної косметології дуже великі: з їхньою допомогою відбувається омолодження шкіри обличчя, видалення небажаного волосся на тілі, родимок, рубців і татуювань.

Дізнатись детальніше

Ін'єкційна Косметологія

Сияние и свежесть кожи не омрачают ни стрессы, ни смена сезонов, если правильно ухаживать за своим телом и лицом. Ваша кожа нуждается в правильном уходе. Натуральные составляющие средств способны встраиваться в структуру клеток кожи, тем самым продлевая ее здоровый вид. Врачи MV Aesthetics работают с проверенными косметическими брендами: Intraceuticals, Biologique Recherche, Holy Land, Universkin и многими другими. Вам помогут подобрать косметику для ухода: кроме известных брендов, вы получите доступ к новинкам, которые еще недоступны в Украине.

Дізнатись детальніше

Переваги MV Aesthetics

Новий погляд на естетичну косметологію

Експертність

utp 1 property

Сертифіковані лікарі косметологи і естетист по тілу, індивідуально підібрані програми відвідувань і грамотно складений раціон харчування і режим гостя.

Технології

utp 1 property

Апарати і методики, з якими ми знайомимо вас вперше. Устаткування лідерів ринку США і Європи особисто тестувалося засновниками клініки, щоб забезпечити комфорт і ефективність кожного відвідування.

Цілісність

utp 1 property

Забезпечуємо цілісний підхід до кожного гостя. Ми складаємо особисту медичну карту, яка передбачає повний раціон, домашній догляд і комплекс необхідних сервісів клініки.

Комбінації

utp 1 property

Наша клініка - це європейський стандарт якості і східна філософія краси. Технології та правильні косметичні засоби - секрет здорової молодості і естетики на тривалий термін.

Ергономічність простору

utp 1 property

MV Aesthetics - 160 кв. м. технологічного простору в вільному від пробок центрі столиці - Печерську. Ми продумали кожен куточок клініки до дрібниць, спираючись на особистий досвід відвідування кращих SPA-центрів і салонів краси.

Комфорт

utp 1 property

Ніякої «лікарняному атмосфери»: тільки теплий м'який халат, улюблений напій, окрема кімната для перевдягань, зона відпочинку і турботливий персонал. MV Aesthetics - вільний простір вашої краси, куди хочеться повертатися.

“Welcome to the endless story of your beauty”

Зовнішня краса завжди супроводжує здоров'ю: чи можливо насолоджуватися своєю молодістю, якщо це лише тонка оболонка, за якою ховаються невирішені проблеми? Створюючи MV Aesthetics, ми прагнули не просто відкрити ще один естетичний центр, а зберегти баланс між приватною медичною клінікою і зоною рекреації природної краси для відпочинку і гармонії душі і тіла.

Записатись на прийом

MV Aesthetics

Ліцензована клініка естетичної медицини

MV Aesthetics - це сучасна клініка естетичної медицини і косметології нового покоління. Найбільш ефективні сервіси для продовження здорової краси, сертифіковані фахівці з медичною освітою і тепла атмосфера простору - те, що зможе надихнути вас відвідувати лікарів косметологів і естетист. Філософія компанії об'єднує професійний підхід до нескінченної красі і комфортні умови центру рекреації. Природна краса і здоров'я людини - це культура.

Ви можете подивитися прайс-лист на послуги косметології на сайті: ми зберігаємо 100% прозорість цін, а підписавшись на розсилку, ви будете отримувати інформацію про наші новини і особливих пропозиціях. Якщо ви не впевнені в тому, які процедури будуть найбільш дієвими в вашому випадку — запишіться на консультацію

Останні новини

 • Новость 1

  Este has gone International

  Ви без зайвих зусиль відшукаєте в метушливій столиці приватну клініку естетичної медицини MV Aethetics: ми зайняли затишне світле простір в тихому ...

  Читать далее
 • Новость 1

  Este has gone International

  Вы без труда отыщете в суетливой столице частную клинику эстетической медицины MV Aethetics: мы заняли уютное светлое пространство в тихом...

  Читать далее
 • Новость 1

  Este has gone International

  Вы без труда отыщете в суетливой столице частную клинику эстетической медицины MV Aethetics: мы заняли уютное светлое пространство в тихом...

  Читать далее

Больше новостей

link img

Оставьте отзыв о клинике
MV Aesthetics