MV Aesthetics

Записаться на прием

Апаратна косметологія


Аппаратная косметология — процедуры омоложения, лечения и восстановления с использованием специального оборудования.

Основная особенность — высокая эффективность, в разы превышающая использование даже самых качественных косметических средств. Кремы, сыворотки и маски взаимодействуют только с поверхностью кожи, а методы аппаратной косметологии направлены на глубокие слои кожи и подкожной клетчатки.

За допомогою лазерів, мікрострумів, ультразвукових і світлових хвиль процедури цього напрямку можуть істотно змінити стан шкіри або навіть фігуру без хірургічного втручання. Найчастіше їх ефективність доповнюється традиційними косметичними засобами – масками, сироватками, коктейлями з біоактивних речовин. Результат зазвичай помітний після першого сеансу, навіть якщо курс розрахований на кілька візитів. У більшості випадків процедури безболісні.

Целюліт, набряки, надмірна вага, акне і постакне, веснянки і пігментація, нерівномірний колір шкіри, зморшки – основні показання для процедур апаратної косметології.

Гордість клініки MV Aesthetics – апарат ICOONE Laser, єдиний в Києві.

Передбачає ексклюзивну комбінацію неінвазивних технологій формування тіла. Механічна дія, що забезпечується двома незалежними моторизованими роликами, полегшує переміщення жиру в лімфатичну систему, збільшує кровотік і сприяє лимфатическому дренажу. Два незалежних моторизованих ролика акуратно витягують шкіру, використовуючи три напрямки обертання в залежності від типу тканини. Він м’яко, але інтенсивно впливає на шкіру, щоб усунути жирові відкладення, поліпшити кровообіг і лімфатичні потоки і реактивировать ліполіз. Він також стимулює виробництво колагену і еластину, щоб швидко розгладжувати і зміцнювати шкіру.

Наші послуги

Кисневі процедури Intraсeuticals

Кисневі процедури Intraсeuticals

Мадонна, «ангели» Victoria's Secret і інші зірки Голлівуду полюбили кисневі процедури Intraceuticals. Після терапії шкіра вирівнюється, стає еластичною і здоровою.

Спеціаліст за допомогою апарату глибоко під шкіру вводить сироватку Intraceuticals, в складі якої низькомолекулярна гіалуронова кислота. Препарат підбирається індивідуально в залежності від типу шкіри і завдань.

Для підтримки ефекту експерти рекомендують щомісяця проводити по одній процедурі.

Дізнатись детальніше

Вакуумний пілінг AQUASURE

Вакуумний пілінг AQUASURE

Нова процедура – вакуумний пілінг AQUASURE , яка поєднує в собі відразу три догляду: вакуумний пілінг, впровадження активних сироваток і масаж з гальванічним мікрострумами! Ефект здатний: – Очищення пір – Пілінг 3 типів для шкіри – Сяйво – Зволоження – Детокс Перший етап – водневий вакуумний пілінг. Найактивніший антиоксидант відомий косметології. Другий етап – вакуумне Читать далее...

Дізнатись детальніше

Мікроструми Vip Line

Мікроструми Vip Line

Імпульси низької потужності проникають в глибокі шари шкіри, покращують циркуляцію крові, очищають тканини і відновлюють тонус м'язів.

Мікроструми знімають набряклість і виводять з організму зайву рідину.

Також терапія спрямована на зняття запалень, виведення токсинів, прискорення обміну речовин в клітинах.

Ефект помітний відразу після першої процедури, а при проведенні курсу результат можна продовжити. Терапія не викликає звикання. 70% дівчат після мікрострумів помічають, що виглядають молодшими на 5-7 років.

Дізнатись детальніше

Мікростімуляція ICOONE LASER MED

Мікростімуляція ICOONE LASER MED

Технологія масажу полягає в комбінуванні неінвазивних способів формування тіла, а саме моторизованих роликів і діодного лазера. В процесі процедури діодний лазер проникає в тканини і прогріває їх, змінює проникність жирових клітин, щоб збільшити ефект від механічного впливу.

Результатом процедури стає поліпшення кровотоку і лімфотоку для швидкого позбавлення від зайвих кілограмів без зусиль. Наша клініка естетичної медицини і косметології є єдиним місцем в країні, де можна спробувати інноваційну процедуру.

Дізнатись детальніше

Міостимуляція Vip Line

Міостимуляція Vip Line

Процедура миостимуляции VIP LINE зміцнює м'язи тіла і обличчя за рахунок електростимуляції, робить шкіру підтягнутою і молодою. Постійні імпульсні струми різної модифікації стимулюють рухове збудження м'язів.

Ефективна для підтяжки м'язів, схуднення, зменшення обсягів і корекції фігури. Результат видно вже після першого сеансу, за допомогою курсу можна домогтися формування міцних м'язових волокон і корпусу.

Програма «Бразильська попка» робить тіло підтягнутим, здоровим і привабливим.

Дізнатись детальніше

Пресотерапія

Пресотерапія

Пресотерапія надає на організм той же ефект, що і 20 сеансів ручного масажу або 30 хвилин бігу підтюпцем. Процедура триває 40 хвилин.

Суть - в ритмічної стимуляції м'язів, яка активізує кровообіг і лімфоток в клітинах, обмін речовин. Використовується для швидкої корекції фігури і позбавлення від целюліту, омолодження шкіри, а також полегшення варикозу і відновлення після травм.

Видимі зміни шкіри, а саме зменшення в'ялості і целюліту, підвищення тонусу і пружності, корекція фігури помітні вже після 4-6 сеансу.

Дізнатись детальніше

Гідромасаж

Гідромасаж

Гідромасаж - ефективний метод позбавлення від зайвих кілограмів. У клініці MV Aesthetics процедуру проводять в гідромасажною ванні Ocean Forte de Luxe (Словаччина). У ванні проводять лікувальний масаж всього тіла і окремих зон.

Процедура виводить з організму зайву рідину, допомагає схуднути без фізичних вправ і дієт. Процедура активізує розщеплення жирів, приводить в тонус шкіру і м'язи. Разом з нормалізацією водного балансу, ви отримуєте красиве тіло без целюліту і жирових відкладень.

Дізнатись детальніше

SMAS-ліфтинг

SMAS-ліфтинг

SMAS – це абревіатура терміну Superficial muscular aponeurotic system, що перекладається як поверхнева м’язово-апоневротіческой система. Це м’язово-аппоневротіческая система обличчя і шиї, розташована на глибині від 3,5 до 4 мм безпосередньо під шкірою і підшкірно-жирової клітковиною. Іншими словами – це сполучна тканина. При нагріванні до температури 60-70 градусів за допомогою апарату клітини цієї тканини, звані фібробластами, Читать далее...

Дізнатись детальніше

“Welcome to the endless story of your beauty”

Зовнішня краса завжди супроводжує здоров'ю: чи можливо насолоджуватися своєю молодістю, якщо це лише тонка оболонка, за якою ховаються невирішені проблеми? Створюючи MV Aesthetics, ми прагнули не просто відкрити ще один естетичний центр, а зберегти баланс між приватною медичною клінікою і зоною рекреації природної краси для відпочинку і гармонії душі і тіла.

Записатись на прийом

Инновации

Аппарат Icoone Laser обеспечивает механическое действие за счет двух независимыми моторизованных роликов. Аппарат Vip Line — единственный на сегодняшний день, который кроме линейных сокращений мышц обеспечивает их торсионное скручивание.

Комфорт

Полный комплекс SPA-процедур, зоны отдыха, детокс напитки-смузи, мягкие махровые халаты — необходимость для жителя мегаполиса. Мы уверены — процедуры красоты должны проходить в уюте и комфорте.

Конфиденциальность

Мы сохраняем безопасность любой информации о госте в личной карте, обеспечиваем полную конфиденциальность визитов.

Ціни на наші послуги

цены в косметологической клинике MV Aesthetics

Запишитесь и составьте свою индивидуальную бьюти-программу

Оставьте отзыв о клинике
MV Aesthetics