MV Aesthetics

Записаться на прием

Мікроструми Vip Line


Апаратна методика знімає запалення на шкірі і набряклість, відновлює покриви, усуває темні кола під очима і покращує колір обличчя.

Після 20 днів лікування мікрострумами кількість колагену збільшується на 16%, еластину - на 52%. Крім цього, процедура активізує вироблення амінокислот - речовин, які допомагають клітинам швидше відновлюватися.

Vip Line Microgei: апарат для безболісного омолодження

У клініці MV Aesthetics класичну процедуру доктора виконують на інноваційному апараті Vip Line Microgei (Італія). Це одна з функцій комплексної системи Vip Line Plus.

Імпульси низької потужності (10-600 мкА) і частоти (0,1-300 Гц) проникають в глибокі шари шкіри, покращують циркуляцію крові, очищають тканини і відновлюють тонус м’язів. Електроди стимулюють епідерміс, але розряду струму ви не відчуваєте. Заряд настільки низький, що його відображає природний ток організму. Імпульс делікатно проникає в проблемну зону і відновлює роботу клітин, не впливаючи на стан організму в цілому.

Мікроструми знімають набряклість і виводять з організму зайву рідину. Шкіра виглядає рівною і підтягнутою, особа набуває чіткі контури. Також терапія спрямована на зняття запалень, виведення токсинів, прискорення обміну речовин в клітинах. Після процедури відновлюються тканини епітелію, сповільнюється процес старіння, розгладжуються зморшки.

Ефект помітний відразу після першої процедури, а при проведенні курсу результат можна продовжити. Терапія не викликає звикання. 70% дівчат після мікрострумів помічають, що виглядають молодшими на 5-7 років.

Кому підійде процедура:

  • молодим дівчатам до 30 років. Як профілактичний лікування, щоб уповільнити старіння,
  • жінкам після 30 років. У цьому віці ще немає глибоких зморшок, але шкіра вже змінюється, їй потрібна додаткова підтримка,
  • категорія після 40 років. Терапія проводиться для інтенсивного омолодження і зволоження в глибоких шарах епідермісу.

За часом процедура займає не більше години.

Запишіться на мікроструми Vip Line і за 1 годину помолодівши на 7 років!

VIP LINE MICROGEI: АПАРАТ ДЛЯ БЕЗБОЛІСНОГО ОМОЛОДЖУВАННЯ

Імпульси низької потужності проникають в глибокі шари шкіри, покращують циркуляцію крові, очищають тканини і відновлюють тонус м’язів.

Мікроструми знімають набряклість і виводять з організму зайву рідину.

Також терапія спрямована на зняття запалень, виведення токсинів, прискорення обміну речовин в клітинах.

 

Ефект помітний відразу після першої процедури, а при проведенні курсу результат можна продовжити. Терапія не викликає звикання. 70% дівчат після мікрострумів помічають, що виглядають молодшими на 5-7 років.

Восстановление клеток

Снятие отечности

Регенерация кожи

Мікроструми Vip Line

С какими проблемами помогает справиться Мікроструми Vip Line:

втрата еластичності і тонусу

сонячні опіки, набряки, прищі і акне

атрофія м’язів, зморшки, зниження тонусу м’язів

надмірно суха шкіра, поганий кровообіг

Технологія з моментальним результатом

Технологію Vip Line розробила компанія з Італії. VIP s.r.l. – лідер на ринку косметології вже більше 40 років. Компанія випускає функціональне обладнання для ефективної корекції фігури і ліфтингу обличчя. Уже після першого сеансу ви побачите результат, який можна виміряти в сантиметрах. Мікрострумова терапія – безболісна процедура, яка за ефективністю не поступається ін’єкцій, у неї практично немає протипоказань.

Сопутствующие услуги

Запишитесь и составьте свою индивидуальную бьюти-программу

Оставьте отзыв о клинике
MV Aesthetics