MV Aesthetics

Записаться на прием

Ін’єкційна Косметологія


«Уколи краси» - як один з елементів правильної естетики та краси всього тіла.

Ін'єкційна косметологія - напрямок естетичної медицини, засноване на Внутрідермальний введенні препаратів.

Малоінвазивний спосіб корекції вікових змін і естетичних дефектів. Так само, як і апаратна косметологія, в Америці вона отримало назву «lunchtime medicine», так як багато хто з процедур можна зробити за час обідньої перерви.

Основні «уколи краси»: мезотерапія, контурна пластика, біоревіталізація, ботулінотерапія, плазмоліфтінг. Основний препарат ін’єкцій – гіалуронова кислота. Вона виробляється в природному середовищі клітинами сполучної тканини.

Плазмоліфтінг (плазмотерапія)

Вікові зміни шкіри, сухість і дрібні зморшки, зміна овалу обличчя, вугрі, проблеми росту волосся, купероз і рубці – основні показання для процедури Плазмоліфтінг. Наші лікарі-косметологи проводять процедуру зі швейцарською точністю Regen Lab. Суть – в ін’єкціях власної плазми в шкіру. Доктор проводить забір крові, пропускає її через спеціальну центрифугу, де з власного біоматеріалу виділяються необхідні для запуску процесів регенерації тромбоцити. Результат – видиме омолодження і природна естетика шкіри.

Ми рекомендуємо проходити курс 3-4 рази щороку. Це допоможе досягти стабільного результату. Ми допоможемо позбутися від різних змін на вашій шкірі. Повернеться її естетичний вигляд і краса.

Мезотерапія

Мезотерапія рекомендується для якісного ліфтингу шкіри, поліпшення тургору і еластичності, профілактики передчасного старіння, корекції овалу обличчя, боротьби з гіперпігментацією, лікування акне, себореї і купероза.

Мезотерапія застосовується не тільки в області обличчя, але також в проблемних зонах тіла для лікування целюліту, усунення рубців, в зоні волосяного покриву голови для лікування алопеції і випадання волосся.

Біоревіталізація

Біоревіталізація – універсальна процедура. Спосіб життя істотно впливає на шкіру, а тому їй постійно потрібен додатковий стимул. Процедура розгладжує дрібні зморшки, коригує контури особи, значно покращує колір і еластичність шкіри, підвищує її пружність, зменшує розвиток другого підборіддя. Дає можливість перетворити шкіру в короткі терміни – ефект розгладження шкіри, поліпшення кольору, підвищення пружності помітний вже після 1 процедури.

Цей ін’єкційний метод косметології відрізняється накопичувальним ефектом, тому, як правило, рекомендується проведення 3-4 процедур, щоб добитися потрібних результатів і зберегти їх мінімум на півроку. Інтервал між процедурами складає зазвичай 1 місяць.

Природна краса – результат усвідомленості.

Наші послуги

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг [PRP] - ін'єкційна методика омолодження плазмою, збагаченої тромбоцитами. Організм швидше відновлюється за допомогою своїх же ресурсів. Процедура запобігає і прибирає ознаки старіння, розгладжує рубці і прибирає розтяжки, а також допомагає шкірі відновитися після пілінгу.

PRP-ін'єкції запускають реакції биостимуляции, синтез колагену і відновлення тканин. Плазма покращує мікроциркуляцію і клітинний обмін речовин, підвищує імунітет, пригнічує розвиток бактерій, насичує волосяні цибулини вітамінами.

Вже через місяць ваша шкіра повністю відновиться, стане більш пружною і еластичною.

Дізнатись детальніше

Мезотерапія

Мезотерапія

Креми і пілінги, скульптурні масажі особи і правильне харчування, курс вітамінів і інші способи поліпшити шкіру впливають тільки на верхній шар епідермісу, і для бажаного ефекту потрібен час.

Мезотерапія працює по-іншому: активні речовини вводять в глибокий шар шкіри, вони зсередини живлять клітини, роблять їх еластичними і пружними. Швидкий ефект омолодження та краси без пластичної хірургії досягається за рахунок індивідуального підбору вітамінів, антиоксидантів, амінокислот і інших компонентів в залежності від проблеми, типу шкіри та віку.

Дізнатись детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація

З віком рівень води в організмі зменшується, чому сильно страждає шкіра - стоншується, стає сухою і зморщеною. Біоревіталізація - процедура введення в шкіру препарату для стимуляції росту клітин. Робота активних компонентів полягає в тому, що вони пробуджують резервні запаси організму, змушують клітини ділитися так само, як в молодості.

Результат таких змін помітний вже після 1 сеансу: шкіра стає більш свіжою, підтягнутою, розгладжуються неглибокі зморшки, а також з'являється здоровий блиск і рум'янець. Для запуску процесу вироблення колагену і зволоження шкіри потрібно зробити 3-5 процедур, перерва між кожною становить 7-10 днів.

Дізнатись детальніше

Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика продовжує вашу природну красу на роки. Гіалуронова кислота вводиться в серединні і глибокі шари шкіри, наповнюючи їх з метою розгладження зморшок, збільшення м'яких тканин, позбавлення від асиметрії та інших недоліків. Філер розроблений так, щоб біологічно підходити організму і з часом самостійно розсмоктуватися без негативних наслідків.

Результат подтянутости шкіри і збільшення обсягу м'яких тканин видно вже після першої процедури. Для досягнення бажаного ефекту в повній мірі необхідно 3-5 сеансів.

Дізнатись детальніше

Введення ботулотоксинів

Введення ботулотоксинів

Ботулотоксини блокують передачу нервових імпульсів і розгладжують зморшки. У клініці MV Aesthetics ми працюємо з кращими препаратами - Ботокс і Диспорт. Ці компоненти використовують для омолодження без хірургічного втручання. Вони вводяться під шкіру, в м'язи. Саме ці м'язи скорочуються, коли людина посміхається або супиться. Під дією речовини настає тимчасовий параліч м'язів, обмежується міміка.

Ефект від процедури зберігається на 6 місяців. Після цього можна провести повторний сеанс.

Дізнатись детальніше

Лікування випадіння волосся

Лікування випадіння волосся

Для лікування випадіння волосся наші лікарі проводять PRP-терапію, Мезотерапію і біоревіталізація.

Плазмоліфтінг в цьому випадку призначають для стимуляції росту волосся, додання їм густоти і блиску.

Мезотерапія впливає на глибші шари шкіри. Методика підходить для чоловіків і жінок старше 18 років. Лікування себореї і алопеції проводять одноразовими шприцами з тонкими голками в умовах повної стерильності.

Биоревітализація - для стимуляції росту клітин. Доктор вводить коктейль з гіалуронової кислоти і додаткових речовин в глибокі шари епідермісу.

Дізнатись детальніше

Усунення ускладнень після контурної пластики

Усунення ускладнень після контурної пластики

Препарати для контурної пластики можна розділіті на:

  • кошти, які розсмоктуються з часом (філери гіалуронової кислоти на натуральній основі, наприклад, Stylage, Teosyal, Juvederm);

Доктора MV Aesthetics усувають практично будь-які ускладнення після першого типу препаратів. Наслідки введення розсмоктується компонентів може прибрати тільки хірург.

Дізнатись детальніше

“Welcome to the endless story of your beauty”

Зовнішня краса завжди супроводжує здоров'ю: чи можливо насолоджуватися своєю молодістю, якщо це лише тонка оболонка, за якою ховаються невирішені проблеми? Створюючи MV Aesthetics, ми прагнули не просто відкрити ще один естетичний центр, а зберегти баланс між приватною медичною клінікою і зоною рекреації природної краси для відпочинку і гармонії душі і тіла.

Записатись на прийом

Економія часу

Ми дотримуємося американського принципу в ін’єкційної косметології – «lunchtime medicine». Процедури можна встигнути зробити під час обідньої перерви, максимум через дві години – повернутися до звичного режиму.

Експертність

Лікарі косметологи клініки – виключно сертифіковані фахівці, члени українських і міжнародних асоціацій лікарів дерматологів і косметологів, учасники профільних заходів.

Спектр препаратів

Плазмоліфтінг, біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика філлерамі STYLAGE і TEOSYAL, а також введення ботулотоксином допомагають продовжити природну красу і тонус шкіри надовго.

Ціни на наші послуги

цены в косметологической клинике MV Aesthetics

Запишитесь и составьте свою индивидуальную бьюти-программу

Оставьте отзыв о клинике
MV Aesthetics