MV Aesthetics

Записаться на прием

Коктейлі Ін’єкцій


Часом природних резервів організму недостатньо, щоб впоратися зі стресом, втомою, зміною сезону або вирішити естетичні завдання.
А ефект від нутрієнтів або косметичних засобів вимагає часу.
Тоді на допомогу приходять внутрішньовенні коктейлі ін'єкцій. Всього лише 30-40 хвилин вашого часу і потужний скрупульозно розроблений мікс корисних речовин і препаратів, допоможе вам:
провести детокс організму
прискорити метаболізм і обмінні процеси
вивести залишки алкоголю
надати шкірі сяйво
надати вам енергії
допомогти в боротьбі із зайвою вологою в тілі і вагою

Наші послуги

Коктейль CLEANSE & TONING

Коктейль CLEANSE & TONING

Приголомшливий коктейль для швидкого повернення доброго самопочуття і омолоджуючого ефекту навіть після одного сеансу.

Дізнатись детальніше

Коктейль SKINGLOW

Коктейль SKINGLOW

Ідеальний в якості ефективного додаткового догляду для досягнення рівномірного сяючого відтінку шкіри. Використання глутатіону допоможе поліпшити здоров’я кожної клітини тіла, особливо шкіри, волосся і нігтів, надаючи світіння «зсередини».

Дізнатись детальніше

Коктейль ENERGY+

Коктейль ENERGY+

Допоможе швидко заповнити рівень необхідних тілу речовин для вироблення нової енергії.

Дізнатись детальніше

Коктейль WEIGHTLESS

Коктейль WEIGHTLESS

Ефективне зниження ваги тіла залежить не тільки від дієт і процедур, а й від наявності речовин, що беруть участь у метаболізмі. Заповнення цих речовин допоможе швидко зрушити стрілку терезів на бік приємних цифр.

Дізнатись детальніше

Коктейль WEIGHTLOSS

Коктейль WEIGHTLOSS

Максимальна втрата ваги і прискорена система спалювання жиру в організмі. «Молекула чудес» L-карнітин як кращий старт, щоб зрушити вагу з мертвої точки при неефективності різних дієт.

Дізнатись детальніше

Коктейль RECOVERY light

Коктейль RECOVERY light

Похмільний синдром – хворобливий стан організму, що виникає через деякий після прийому алкоголю. Викликається токсичним впливом продуктів розпаду алкоголю, простіше кажучи, відбувається алкогольна інтоксикація.

Дізнатись детальніше

Коктейль RECOVERY

Коктейль RECOVERY

Щоб відновити нормальну роботу організму, перш за все необхідно позбутися від залишків алкоголю і від токсинів, які залишилися після переробки алкоголю – тобто провести детоксикацію організму. А також відновити втрати, завдані організму. Рекомендований при: • Високому рівні алкогольної інтоксикації • Порушенні добового ритму організму після відвідування нічних клубів • Втрати енергії після яскравих свят ефект: Читать далее...

Дізнатись детальніше

“Welcome to the endless story of your beauty”

Зовнішня краса завжди супроводжує здоров'ю: чи можливо насолоджуватися своєю молодістю, якщо це лише тонка оболонка, за якою ховаються невирішені проблеми? Створюючи MV Aesthetics, ми прагнули не просто відкрити ще один естетичний центр, а зберегти баланс між приватною медичною клінікою і зоною рекреації природної краси для відпочинку і гармонії душі і тіла.

Записатись на прийом

Економія часу

Ми дотримуємося американського принципу в ін’єкційної косметології – «lunchtime medicine». Процедури можна встигнути зробити під час обідньої перерви, максимум через дві години – повернутися до звичного режиму.

Експертність

Лікарі косметологи клініки – виключно сертифіковані фахівці, члени українських і міжнародних асоціацій лікарів дерматологів і косметологів, учасники профільних заходів.

Сспектр препаратів

Плазмоліфтінг, біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика філлерамі STYLAGE і TEOSYAL, а також введення ботулотоксином допомагають продовжити природну красу і тонус шкіри надовго.

Ціни на наші послуги

цены в косметологической клинике MV Aesthetics

Запишитесь и составьте свою индивидуальную бьюти-программу

Оставьте отзыв о клинике
MV Aesthetics